-->


Zapraszamy do zapoznania się
z AKTUALNOŚCIAMI z naszej firmy.

zapraszamy do sklepu

Szanowni Państwo,

Z wielką radością chcemy pochwalić się przyznanym nam po raz kolejny laurem „Diamenty Miesięcznika Forbes 2023”. Dzięki Wam drodzy Klienci możemy wciąż się rozwijać i jesteśmy zmotywowani do działań, które pozwalają nam być wśród laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.
Firma Maga-Biotal została uwzględniona w rankingu Diamenty Forbesa w edycji 2023, do której trafiły marki oceniane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. W tej metodzie brane są pod uwagę kluczowe kryteria takie jak; wyniki finansowe (w tym przypadku za lata 2017-2021), wartość majątku, historia i wiarygodność płatnicza, a także brak negatywnych zdarzeń prawnych. Wszystko to decyduje o tym, że firma jest godna zaufania i doskonale radzi sobie w każdych warunkach, odpowiadając na potrzeby swoich klientów.

Nasze nagrody

Długoletnie doświadczenie, wysoka jakość świadczonych usług oraz terminowość realizacji zamówień są doceniane przez naszych klientów. Każda nagroda i wyróżnienie to dla nas podziękowanie za zaangażowanie, sumienność oraz rzetelność, które wkładamy w swoje projekty. To sukces naszego całego zespołu. Dziękujemy Państwu za zaufanie jakim nas obdarzacie każdego dnia. Dzięki Wam możemy się ciągle rozwijać, stawiać sobie coraz ambitniejsze cele i umacniać swoją pozycję na rynku. To nasze wspólne nagrody, cieszmy się nimi razem! Bez Was nie byłoby nas!

Szanowni Państwo,

Poznali Państwo drugie serce naszego organizmu oraz rolę medycznych wyrobów przeciwżylakowych o stopniowanym ucisku, w profilaktyce pierwotnej i wtórnej.
Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym Zespołem w sklepie ŚWIAT ZDROWYCH NÓG, stacjonarnie bądź telefonicznie.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 17 września 2021roku, o godzinie 12:30, odbędzie się z naszym udziałem audycja radiowa z cyklu Doktor Silesia. Emisja audycji odbędzie się na antenie Radia Silesia 96,2FM.
Gościem najbliższego odcinka audycji Doktor Silesia będzie Pani dr n. med. Małgorzata Olejniczak-Nowakowska.
Tematem wiodącym programu będzie profilaktyka przeciwżylakowa z wykorzystaniem medycznych wyrobów uciskowych.
Podobnie jak w pierwszym odcinku, będą Państwo mogli zadać pytanie rozmówczyni Redaktora Arkadiusza Rembacza, m.in. Jak dobrać właściwy wyrób o odpowiednim stopniu ucisku?
Do usłyszenia na antenie!Jednocześnie, zachęcamy Państwa do wysłuchania pierwszej rozmowy, z 10 września, której tematem przewodnim był problem żylaków.

Copyright © 2o17 GBC3.pl